İnşaat sektörü 2014 yılında büyük bir gelişme göstermiştir ve bu yıl da aynı büyüme trendini devam ettirmektedir. Böyle olunca sigortacılık sektöründe de inşaat ve montaj sigortaları konusunda büyük bir hareketlilik yaşanmaya başlamıştır.

Bu konuda hizmet vermek amacı ile sigortacılık sektöründe yer alan kuruluşumuz, insan ve teknik açıdan güçlü bir alt yapıyla birlikte, inşaat ve montaj sigortalarını yapmaya başlamıştır.

İnsaatsigortasi.com.tr olarak faaliyet geçen internet sitesi üzerinden online hizmet veren kuruluşumuz, büyük küçük bütün inşaat firmalarının beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. Kuruluşumuz, inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların güvence ihtiyaçlarını, dürüst, hızlı ve kaliteli bir yaklaşım ile karşılamaya ve onların beklentilerine en uygun hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Şimdi neden insaatsigortasi.com.tr web sitesi inşaat ve montaj sigortaları yaptırılırken tercih edilmelidir konusuna gelelim.

  • Kuruluşumuz herşeyden önce deneyimli, eğitimli ve uzman bir çalışan kadrosuna sahiptir. Müşterilerin karşısına kendine güvenen bir kadro ile çıkıyoruz.
  • Çalışanlarla birlikte iyi bir ekip olmak birinci hedefimiz. Çalışan memnuniyeti bizim için önemli. Aksi halde müşteri memnuniyeti yaratılamayacağının farkındayız.
  • Birlikte çalıştığımız sigorta şirketlerinin startejileri doğrultusunda faaliyet gösteriyoruz, ancak müşterilerin çıkarlarını da kollamak durumundayız.
  • Müşterilerin güvenini kazanmak ve onlara karşı her zaman dürüst olmak temel yaklaşımımızdır.
  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin önüne geçmek ve onların karşısına hep yeni projelerle çıkmak istiyoruz.
  • Rakiplerimiz bizim için değerlidir. Her zaman onları önemsiyoruz ve onları hiç bir zaman küçümsemiyoruz. Ama hedefimiz hep onların önünde olmaktır.
  • Gelecekte inşaat ve montaj sigortaları konusunda ilk tercih edilen kuruluş olmak istiyoruz.
  • Müşterilerle ileride de birlikte olmak istiyoruz. Onlarla bir kerelik işler yapmak istemiyoruz.
  • İnsanların ve kuruluşların sigortacılık konusunda bilinçlenmesine önem veriyoruz ve bu amaçla eğitici ve yönlendirici makaleler yayınlıyoruz.
  • Hedeflerimize ulaşabilmek için güçlü bir bilgisayar alt yapısını kurmanın ve bunu sürekli iyileştirerek çalıştırmanın önemli olduğunu biliyoruz.

Bütün bu sayılan noktalar şirket olarak açıkladığımız misyon ve vizyon maddelerinde yer almaktadır. İnandığımız ve önem verdiğimiz bu değerler bizi hep yukarı taşıyacaktır.

İnşaat ve montaj sigortaları konusunda ne zaman bir ihtiyacınız olursa, insaatsigortasi.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her zaman yanınızda olacaktır.