İnşaat sektörü büyük bir atılım yaşamaktadır. Hem üretilen konut sayısı açısından hem de proje büyüklükleri açısından, önceki yıllara göre katlanarak bir büyüme göstermektedir. Bunda, son yıllarda yaşanan kentsel dönüşüm çalışmalarının da büyük bir etkisi olmuştur.

İnşaat sektörünün bu şekilde gelişmesi doğal olarak sigortacılık sektöründe de inşaat sigortalarına büyük bir hareket getirmiştir.

Şirketimiz, inşaat ve montaj sigortaları konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur ve kurulduğu günden itibaren, inşaat bütün riskler sigortası ve montaj bütün riskler sigortası konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz, sadece poliçe satmaya odaklanmamaktadır. Sigortacılık sektörünün gelişmesi ve sigorta bilincinin yerleşmesi amacı ile de hareket ederek, bireysel ve kurumsal anlamda insanların ve kuruluşların inşaat ve montaj sigortaları konusunda bilgilenmesi ve eğitilmesi anlamında makaleler de yayınlamaktadır. Akla takılan çeşitli sorulara ve uygulama inceliklerine ışık tutacak bu makaleler bundan sonra da yayınlanmaya devam edecektir.

Şirketimizin bir amacı da müşterilerimiz ile bir kerelik işler kurmak değil, her zaman birlikte çalışacağımız ilişkiler kurmaktır. Portföyümüzü genişletmek için yeni müşteriler edinmek öncelikli hedeflerimizidir ama kazanılan müşteriyi elde tutmak da aynı şekilde öncelikli hedefimizidir. Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini anlamaya çalışmak ve en uygun ve doğru çözümler üretmek, önem verdiğimiz bir yaklaşımdır.

Bizim için önemli olan kaliteli hizmettir. Sunduğumuz hizmetlerde kalite seviyesinin yüksek olması müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Kaliteli hizmet ile müşteri bağlılığı yaratmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda uzmanlık gerektiren konularda müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermek de üstlendiğimiz bir sorumluluktur.

Şirketimiz ayrıca insaatsigortasi.com.tr web sitesi üzerinden online olarak da hizmet vermektedir. İnternet üzerinden alınan taleplerin değerlendirilmesi, işlemlerin yapılması, analiz edilmesi ve saklanması, kısaca birçok işlem bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bu sistemler sayesinde haftanın yedi günü ve günde 24 saat kesintisiz olarak müşterilerimize hizmet verilmektedir. Yapılan sesli görüşmeler de aynı titizlikle saklanmaktadır.

Şirketimiz eğitimli, deneyimli ve güçlü bir çalışan kadrosuna sahiptir. Hem yönetici kadrolarımız hem de çalışanlarımız yüksek okul mezunudur.

İnşaat ve montaj sigortaları konusunda ne zaman bir ihtiyacınız olursa, insaatsigortasi.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her zaman yanınızda olacaktır.